Home

Produkty i Usługi

Pokrowce Uniwersalne - Galeria

Pokrowce szyte na miarę - Galeria

Kontakt

Mapa strony
Markus
Profesjonalne Pokrowce na fotele samochodowe.
Pokrowce szyte na miaręWprowadzenie nowoczesnych technologii w naszej firmie zaowocowało rozwojem nowego kierunku działalności - Pokrowce szyte na miarę.
Firma nasza posiada dwie automatyczne krojownie - jedna firmy Lectra , i druga firmy Kuris.
Wykroje z tych maszyn charakteryzują się niezwykłą precyzją ( margines błędu do 0,5mm ) , a to właśnie jest niezbędne przy produkcji pokrówców szytych na miarę !


     •  Nowoczesny cutter firmy Lectra 


W dniu dzisiejszym posiadamu już ponad 500 modeli aut , a każdego tygodnia pojawiają się nowe. Wszystkie szablony tworzone są w naszej firmie , na bazie oryginalnych ( wymontowanych z auta ) foteli.  Poprzez wielokrotne dopasowywanie , przycinanie i zaszywanie elementów powstaje gotowy wzorzec ( szablon ).
Kiedy zostanie on sprawdzony ( przymierzony ) na fotele , i mamy pewność , że pasuje idealnie - wtedy taki szablon trafia do komputera poprzez digitalizer w skali 1:1.  W koputerze tworzony jest układ kroju , i przesyłany na automatyczną krojownię . Zastosowanie w/w procedur gwarantuje nam 100% powtarzalność wykroju , i pewność , że wszystkie pokrowce będą dokładnie pasować !!                                     


Podczas tworzenia nowych szablonów uwzględniane są wszystkie elementy występujące w aucie . Wszystkie podłokietniki , wnęki na zagłówki , stoliki itp. Po ubraniu pokrówców w/w elementy funkcjonują w aucie w równym stopniu , jak przed ich założeniem.

Poniżej kilka przykładów :                       


                       
Zapraszamy do obejżenia galerii Pokrowce Szyte na Miarę .


 


 
Pokrowce Universalne
Pokrowce szyte na miarę
Cięcie tkanin
Szycie z materiałów powierzonych
Home
Produkty i Usługi
Pokrowce Uniwersalne - Galeria
Pokrowce szyte na miarę - Galeria
Kontakt
Mapa strony